KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13491467
nr 1349 1467
Ewa Klingspor
(f. 1944), Sverige
Akvarell, Hus, Signerad. Bladets mått: 20x22 cm
Ewa Klingspor, svensk konstnär född 1944.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 september 2020
kl 19:21:11
28/9 18:31:42
Lis Husberg (f. 1920)